Страхування посівів суперсолодкої кукурудзи МНАГОР

В Україні не люблять страхуватися в принципі, і аграрії не виняток. І справа зовсім не в звичці покладатися на випадок, а в простій логіці: страхуватися дорого, а гроші якщо і виплатять, то, як правило, невеликі.

Інша серйозна перешкода на шляху до масового сільгоспстрахування - необ'єктивність оцінки збитків, на яку регулярно скаржаться аграрії. Дійсно, оцінка збитків, яка влаштувала б аграріїв і не розорила при цьому страхові компанії - один з каменів спотикання в галузі. Більшість проблем підрахунків і оцінки збитків в світі вирішуються за допомогою параметричного страхування. Цей вид страхування покриває втрату доходів на підставі зміни спеціальних індексів. Тобто враховується не понесений конкретним господарством збиток, а то, наскільки змінився індекс. На підставі цього виплачується премія.

Компанію МНАГОР цікавлять світові тенденції страхування, але офіційна позиція МНАГОР: всі посіви нашої суперсолодкої кукурудзи — застраховані!!! Якщо посіяли у оптимальні строки, рахуємо з 15 квітня і немає всходів, а насіння, через холодну погоду та постійні дощі зіпріло, покрилося пліснявою та не зійшло, ми надамо насіння безкоштовно, в рамках програми застраховані ранні посіви компанії МНАГОР!

Як визначити схожість
Схожість оранжерейна – це виражена у відсотках кількість нормально пророслих насінин в умовах, наближених до польових. Для її визначення заготовляють ґрунт із тієї сівозмінної ділянки, де буде висіяна цукрова кукурудза. Цим ґрунтом заповнюють посудину заввишки та діаметром до 10 см. Ґрунт у посудинах зволожують. Насіння висівають на глибину 3 см при температурі повітря 20-30°С. За проростанням насіння спостерігають протягом 10-12 днів.

Власноруч Ви можете визначити, так звану, «оранжерейну схожість». Цей показник визначається в домашніх умовах, і він завжди нижче лабораторної схожості, так як важко створити ідеальні умови для кожної культури. Звідси і різниця між схожістю, зазначеною в документі на насіння, і результатами Вашої перевірки.